Пластифікатор ПАРЦЕМ для декорактивної перлітової штукатурки., Львов

Пластифікатор ПАРЦЕМ для декорактивної перлітової штукатурки.

Информация о товаре

Цена: 20,00 Грн. за кг.
Заказать товар
Завдяки комплексній добавці ПАРЦЕМ, яка сприяє екологічному зростанню об’ємності перлітової штукатурки, можна створювати мистецький декор стін, наділений особливими багатогранними практичними особливостями. Детальніше тут: http://www.parcem.net

Пластифікатор ПАРЦЕМ для декорактивної перлітової штукатурки.. Детальное описание товара

Перлітова штукатурка, завдяки натуральному походженню і прояву вище згаданих властивостей та простоті дешевизні її виготовлення набуває все більшої популярності в Україні . Сьогодні, як відомо цією штукатуркою утеплюють приміщення не тільки ззовні, але й всередині, горища, підвали, дахи, тощо. Безумовно натуральний продукт перліт бере своє, поскільки запобігає ще й сирості, а значить не допускає грибок (зауважую, що попередній грибок він висушує і може не до кінця справитись, тому треба його зняти, а після штукатурки вже не появиться). Однак популярність натуральної штукатурки , створеної в такий спосіб, набула дальшого модернізування. Сьогодні, дякуючи комплексній добавці ПАРЦЕМ, яка сприяє екологічному зростанню об’ємності перлітової штукатурки, можна створювати мистецький декор стін. Особливо, якщо під руками є нехитрий інструмент простих декорних шпателів або майстерних додатків скульптурного походження (див.Рис.). Все це сьогодні створює напрямок декору під назвою ДЕКОР ПЕРЛІТОВОЇ ШТУКАТУРКИ, наділений такими ознаками:
природнє походження, забезпечення позбавлення сирості і грибків, міцність на десятки років, зберігання високих утеплюючих можливостей, утримання високого рівня аури приміщень, легкодоступний і простий засіб для шикарного мистецького декору.

Детальніше тут: http://www.parcem.net

Возможные объемы поставок товара

не меньше 5 кг

Дополнительная информация по товару

Заказ і доставка від виробника здійснюється по домовленності.

Контакты поставщика

Телефоны:
+380964787993

Пластифікатор ПАРЦЕМ для декорактивної перлітової штукатурки., добавлен на сайт 28 сен. 2017 г., отредактирован 1 ноя. 2017 г.
  • Другие товары компании
  • Похожие товары других компаний

Контактная информация

ПП ДЕВІС

Контактное лицо: Тамара Процайло

Телефоны: +380964787993

Skype: Позвонить tamara37

Адрес: Львовская обл., Львов, вул.Наукова 74/69

Написать нам

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 ПП ДЕВІС. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх