Допомога в освоєнні перлітової штукатурки., Львов

Допомога в освоєнні перлітової штукатурки.

Информация о услуге

Стоимость: 450,00 Грн. / услуга.
Заказать услугу
Пропонується допомога в освоєнні перлітової штукатурки як для фасадного утеплення, так і для внутрішніх робіт. Покажемо, пояснимо, прослідкуємо до кінцевого результату. В додаток надається випробуваний ефективний рецепт перлітової штукатурки.

Допомога в освоєнні перлітової штукатурки.. Детальное описание услуги

До Вашої уваги група науковців і спеціалістів будівельної справи Львова на протязі багатьох років займаються вивченням та впровадженням сучасних ефективних будівельних матеріалів в ремонтних, будівельних роботах.
В даний момент пропонується допомога на теренах України в освоєнні сучасних натуральних методів утеплення будинків як з фасаду, так і всередині з допомогою перліту..
Спеціалісти навчать та прослідкують за правильним виконанням перлітової штукатурки та її виготовлення до кінцевого результату на основі випробуваного на протязі декілька років рецепту виконання будівельного розчину з перлітом в присутності комплексної добавки з сучасним пластифікатором ПАРЦЕМ.
Наші координати : е-mail tamaraprotsailo@gmail.com, tel. +38-096-4787993 .
Крім цього пропонується регістрація участі для освоєння цим видом роботи на сайті https://robotawsim.blogspot.com, який ми щоденно відслідковуємо.

Для ознайомлення з пластифікатором ПАРЦЕМ і його основними практичними використаннями пропонуємо букварний сайт http://www.parcem.net
та наші бізнес сторінки у Facebook : https://www.facebook.com/tamara.mijbizness/, https://www.facebook.com/tamaraprotsailo/, https://www.facebook.com/magazyn.parcem/.

Контакты поставщика

Телефоны:
+380964787993

Допомога в освоєнні перлітової штукатурки., добавлена на сайт 2 июл. 2018 г.
  • Другие услуги компании
  • Похожие услуги других компаний

Контактная информация

ПП ДЕВІС

Контактное лицо: Тамара Процайло

Телефоны: +380964787993

Skype: Позвонить tamara37

Адрес: Львовская обл., Львов, вул.Наукова 74/69

Написать нам

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 ПП ДЕВІС. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх